Hakkımızda

Küçük ve sevimli bir köyde/mahallede, doğallığını yitirmemiş, harika havası, doğası, badem ağaçları yanında, muhteşem bir deniz manzarası ile esintili bir yerde, yeni, sıfır malzemenin temiz ve kalitesi ile yeni başlamamızın acemiliğine şahit olmak isteyen misafirlerimizi 35 ve 30 m² özel odası olan küçük tesisimizde ağırlamak için bekliyoruz. Harika manzara eşliğinde, begonviller, turunçgiller eşliğinde badem çiçekleri ve kekik kokulu temiz havayı doyasıya içinize çekebilirsiniz.

Sevgili eşim Ülfet ve Özyeğin Üniversitesinden yeni mezun İnşaat Mühendisi oğlum Cem, ev sahibi olarak oda kahvaltı, çay, kahve ve acil durumlarda tost servisi ile sizlere hizmet vermeye gayret gösterecektir.

30 yıla yakın banka sigorta sektöründe Bursa, Ankara, İzmir ve İstanbul koşturmaları esnasında hayalini kurduğumuz Selimiye de kim yaşamak istemez dedik ve ilk gördüğümüzde âşık olduğumuz yerde küçük bir eve sahibiz şimdi... Küçük butik pansiyon işletme hikâyemizi, arsadan, imar iznine, işletme ruhsatına, nasıl yollardan geçtiğimizi, yaşadıklarımızı memnuniyetle merak eden ve ilgilenen misafirlerimiz ile paylaşabiliriz.


2 oda ile dilerseniz bir aile dostunuz ile kapatıp, kendinizi evinizde, kendi bahçenizde, harika Selimiye deniz manzarası ile kendi çardağınızda hissedeceğinizi umut ediyoruz. Ailecek ya da bir çift arkadaşınız İle büyük tesisimizi (2 oda) özel olarak kapatabilirsiniz:) Bizi dert etmezseniz 2 aile olarak özel kendi yazlığınız tadında baş başa bir tatil geçirebilirsiniz.

Tesisimiz bir bodrum kat ve bir zemin/bahçe kattan oluşmaktadır. Zemin bahçe kat 2 özel oda misafirlerimize ayrılmıştır. Tek aile olarak geldiğimizde sohbeti severseniz ve isterseniz diğer aile misafirimiz ile tanışma sohbet ve dostluklar kurma şansınız olabilir.

Akşam yemeğinde Selimiye’nin, Söğüt’ün, Bozburun’un meşhur Restoranlarından gelmeden önceden rezervasyon yaparak güzel bir akşam geçirebilirsiniz. Restoranlarda ciddi yoğunluk yaşanmaktadır. Aynı şekilde tekne turları içinde 1 hafta öncesinden rezervasyonda fayda olabilir. Kahvaltı saat sınırlaması yoktur.

Misafir memnuniyetini sağlayabilir isek, hobi tadında sonraki yıllarda bir ihtimal 4 oda ile devam etmeyi düşünebiliriz. Acemiliğimize görüş ve önerileriniz ile destek olursanız çok seviniriz.